Restauracja Sushi and More, zlokalizowana w sercu Centrum Handlowego ETC w Swarzędzu, zaprasza swoich wiernych klientów do skorzystania z nowej oferty specjalnej. Karty stałego klienta, która gwarantuje aż 20% rabatu na wszystkie zakupy dań sushi.

Przeczytaj również: Gdzie zjeść śniadanie w Poznaniu?

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów – wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

Poznaj restaurację Sushi and More

To miejsce, które zyskało renomę dzięki najwyższej jakości jedzenia oraz autentycznym daniom kuchni azjatyckiej. To idealne miejsce zarówno dla doświadczonych smakoszy azjatyckich specjałów, jak i dla tych, którzy dopiero chcą odkryć magię orientalnej kuchni. Podkreślając autentyczność, dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy z Azji, zapewniając wyjątkowe doznania kulinarne.

Oprócz klasycznych sushi, restauracja oferuje również tradycyjne dania dla dzieci oraz unikalne autorskie naleśniki Pan Kejk, które są doskonałą opcją dla osób poszukujących nowych smaków. Dodatkowo, do każdego zamówienia restauracja oferuje gratisową wodę gazowaną lub niegazowaną, dbając o komfort swoich gości.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.

Skąd pomysł na wprowadzenie karty stałego klienta w Sushi and More?

Wprowadzenie karty stałego klienta to odpowiedź na potrzeby stałych bywalców Sushi and More. Karta, będąca wyrazem uznania dla lojalności klientów, nie tylko zapewnia znaczące oszczędności, ale jest także bezpłatna i bezterminowa. Oznacza to, że można z niej korzystać bez ograniczeń czasowych, ciesząc się ulubionymi daniami sushi w jeszcze bardziej przystępnych cenach.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika

Odwiedź restaurację

Zachęcamy do odwiedzenia Sushi and More i dołączenia do grona szczęśliwych posiadaczy karty stałego klienta. To doskonała okazja, aby rozkoszować się wyśmienitym sushi i azjatyckimi specjałami, oszczędzając przy tym na każdym zamówieniu. Nie przegap tej wyjątkowej oferty – odwiedź nas już dziś w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu i poczuj smak Azji na własnym talerzu!

Twoje zęby potrzebują profesjonalnej odbudowy? Skontaktuj się z kliniką stomatologiczną ze Szczecina i poznaj rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!