W niedzielę, 26 lutego, Poznań powita ponownie e-hulajnogi Lime, co oznacza wzmożoną aktywność na ulicach miasta. Po zimowej przerwie firma Lime przygotowuje się do sezonu wiosenno-letniego, wprowadzając nowe usprawnienia w systemie oraz zwiększając flotę pojazdów. Po zimowym okresie, gdy jedyną dostępną opcją było korzystanie z hulajnóg firmy Bolt, mieszkańcy znów będą mieli wybór i dostęp do e-hulajnóg Lime.

Przeczytaj również: Karty parkingowe w Poznaniu odchodzą do lamusa

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów – wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

E-hulajnogi redukują emisję CO2

Zeszły rok był udany dla użytkowników e-hulajnóg Lime w Poznaniu. Przyczynili się do uniknięcia ponad 84 tysięcy podróży samochodem. Co przekłada się na redukcję emisji CO2 o 130 ton. Ponadto, firma podkreśla pozytywny wpływ swoich środków transportu na środowisko.

Damian Kupczak, senior operations manager w Lime, prezentując plany firmy na kolejne miesiące, zapowiada większą flotę pojazdów. Dodatkowo, ulepszenia w oprogramowaniu, które mają poprawić bezpieczeństwo i komfort użytkowników e-hulajnóg Lime.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.

Kod rabatowy na e-hulajnogi

Z okazji powrotu e-hulajnóg Lime do Poznania firma przygotowała specjalny kod rabatowy „LIME2024PL”. Uprawnia on do 10-minutowego darmowego przejazdu od 26 lutego do 30 kwietnia 2024 roku. Wystarczy pobrać aplikację Lime i zeskanować kod QR na kierownicy e-hulajnogi. Ponadto, postępować zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby skorzystać z promocji.

Jedną z istotnych zmian wprowadzonych wraz z powrotem e-hulajnóg Lime do Poznania są nowe zasady parkowania. Od 1 kwietnia 2024 roku w obszarze Strefy Płatnego Parkowania i Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania obowiązywać będzie nowa zasada parkowania e-hulajnóg. Punkty „hop and go” zostaną wyznaczone, gdzie użytkownicy będą zobowiązani zostawiać pojazdy. To rozwiązanie ma na celu minimalizację problemu z parkowaniem e-hulajnóg na środku chodnika. Był on często krytykowany przez mieszkańców, zwłaszcza niewidomych. Dotychczas w Poznaniu powstało 270 takich punktów.

Wraz z powrotem e-hulajnóg Lime do Poznania, mieszkańcy mogą spodziewać się większej różnorodności i dostępności środków transportu. Co może przyczynić się do dalszego ograniczenia emisji spalin oraz polepszenia jakości życia w mieście.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika