Wiosna to czas odradzania się natury i radosnych spotkań na świeżym powietrzu. Właśnie w tym duchu 13 kwietnia na wyremontowanym dziedzińcu Centrum Kształcenia Zawodowego przy ulicy Mostowej 6 odbędzie się niezwykłe wydarzenie – festyn Szabadabada na Fyrtlu Garbary. Przygotowano wiele atrakcji, które zapewnią aktywną rozrywkę dla całych rodzin!

Przeczytaj również: Poznański florecista w drodze na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu


Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Co podczas festynu Szabadaba?

Rękodzieło, koło fortuny, animacje – to tylko niektóre z planowanych atrakcji tego wyjątkowego festynu. Rozpoczęcie już o godzinie 11:00, więc warto wcześnie przybyć, by skorzystać z całego programu. Na miejscu będzie kiermasz rękodzieła, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Nie zabraknie również emocji związanych z kołem fortuny, gdzie czekają atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.

Jednak to nie koniec! Dla najmłodszych uczestników festynu przewidziano rodzinne zabawy i animacje, które zapewnią im wiele radości i uśmiechu. W organizację wydarzenia zaangażowali się wolontariusze, m.in. ze Szkoły Podstawowej nr 82 oraz rękodzielnicy Zaułku Rzemiosła, a także lokalne stowarzyszenia i kluby seniora.

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podkreślić swoje piękno? Zachęcamy do skorzystania z usług medycyna estetyczna Poznań. W ramach oferty: kwas hialuronowy poznań, peeling poznań i wiele więcej.

Szabadabada to również spektakl teatralny

Szabadabada, czyli coś więcej niż tylko hasło – to także tytuł spektaklu Teatru Fuzja, który zostanie zaprezentowany podczas festynu. Oprócz tego na scenie pojawią się również występy staromiejskich zespołów artystycznych, które dostarczą niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.

Katarzyna Hełpa Liszkowska z Fundacji Kreaktywator, organizatorka wydarzenia, podkreśla, że wiosenny festyn na Mostowej to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale również doskonała okazja do budowania więzi społecznych i integracji lokalnej społeczności. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Rada Osiedla Stare Miasto, co jest wyrazem wsparcia dla inicjatyw mających na celu tworzenie silnych więzi sąsiedzkich.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Zachęcamy do udziału!

Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców i sympatyków do wspólnego spędzenia czasu na Fyrtlu Garbary, gdzie czekać będą niezapomniane przeżycia i mnóstwo pozytywnej energii!

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika