Wstrząsające wieści dochodzą z Poznania, gdzie policja we współpracy z Prokuraturą Rejonową Poznań-Grunwald zatrzymała dyrektorkę generalną fundacji „Razem Łatwiej”. 38-letniej kobiecie zarzuca się przywłaszczenie aż 600 tysięcy złotych, które miały być przeznaczone na pomoc dla potrzebujących.

Twoje zęby potrzebują profesjonalnej odbudowy? Skontaktuj się z kliniką stomatologiczną ze Szczecina i poznaj rewolucyjne rozwiązanie stomatologiczne – implanty zębów szczecin!

Przeczytaj również: Synagoga w Poznaniu może zostać zabytkiem. Wojewódzki konserwator zabytków wszczyna postępowanie

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów – wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

Co zarzuca się dyrektorce fundacji ”Razem Łatwiej”?

Według informacji przekazanych przez sierżanta sztabowego Łukasza Paterskiego z poznańskiej policji, działania wobec dyrektorki fundacji nabierały tempa od sierpnia ubiegłego roku. Po publikacji dotyczącej poszukiwania osób pokrzywdzonych przez działalność różnych fundacji, zgłoszono podejrzenia dotyczące również Fundacji „Razem Łatwiej”.

Śledztwo wykazało, że pieniądze, które miały trafić na subkonta podopiecznych fundacji, zostały nielegalnie przekierowane do kieszeni dyrektorki. Paterski podkreślił, że pieniądze te miały służyć na leczenie chorych dzieci, jednak nie dotarły do swojego przeznaczenia.

Kobieta usłyszała łącznie 20 zarzutów związanych z przywłaszczeniem znacznej sumy pieniędzy. Prokurator zastosował wobec niej środki zapobiegawcze, takie jak poręczenie majątkowe, dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione czyny grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań,endodoncja poznań,poznań ekstrakcja zęba.

Proces przeciwko ”Razem Łatwiej”. Gdzie toczy się sprawa?

Nad sprawą trwa śledztwo pod nadzorem Prokuratury Poznań-Grunwald, które dotyczy również innych fundacji, takich jak „Razem Da się” oraz „Champion Foundation”. Policja zachęca osoby poszkodowane lub posiadające istotne informacje na temat działalności tych fundacji do kontaktu z odpowiednimi organami.

Skandal w fundacji „Razem Łatwiej” budzi zrozumiałe oburzenie i pytania o nadzór nad podobnymi instytucjami charytatywnymi. Społeczeństwo oczekuje rzetelnego wyjaśnienia sprawy oraz sprawiedliwego ukarania winnych, aby zapobiec podobnym przypadkom w przyszłości.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika