Wielkopolscy rolnicy szykują się do kolejnego protestu, który może mocno zakłócić życie mieszkańców Poznania i okolic. Organizatorzy zapowiadają 30-dniowy protest, czyli blokady głównych węzłów komunikacyjnych oraz wjazdów na autostradę, rozpoczynając akcję już za tydzień.

Przeczytaj również: Otwarcie klubu Xtreme Fitness Gyms w Starym Browarze. Nowa przestrzeń dla miłośników fitness w Poznaniu

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów –wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

30-dniowy protest – spodziewane utrudnienia

Autor filmu na profilu Facebooka „Rola Wielkopolski” poinformował po pierwszych rozmowach organizatorów, że protest będzie trwał przez miesiąc. Jednakże, szczegółowe informacje zostaną podane w najbliższych dniach.

Utrudnienia na drogach rozpoczną się 20 lutego, ogłaszają rolnicy z „Roli Wielkopolski”, krytykując władze za ignorowanie problemów rolnictwa. W związku z tym planują zablokować wszystkie drogi prowadzące do Poznania oraz wjazdy na autostradę A2.

Dodatkowo, wielkopolscy rolnicy dołączyli do blokady granicy polsko-ukraińskiej w Dorohusku, gdzie zatrzymują transport ładunku zbóż i rzepaku od wschodnich sąsiadów. Mimo blokad drogowych, przewozy kolejowe nadal trwają, co według rolników stanowi poważne zagrożenie dla lokalnego rolnictwa.

Zdaniem protestujących, skala problemu jest przytłaczająca, a brak działań ze strony władz grozi katastrofą w nadchodzących zbiorach.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.

Kto podjął decyzję, by rozpocząć 30-dniowy protest?

Decyzja o kolejnym proteście wzbudza wiele emocji i obaw wśród mieszkańców Poznania. Obawiają się oni utraty swobody poruszania się i wzrostu kosztów życia. Jednocześnie, rolnicy przekonują, że ich działania są niezbędne, by zwrócić uwagę społeczeństwa i rządu na trudną sytuację w sektorze rolnictwa, która wymaga natychmiastowych działań.

Kwestia utrudnień komunikacyjnych oraz skutków blokady granicy z Ukrainą staje się coraz bardziej palącym problemem, na który rząd musi znaleźć skuteczne rozwiązania, zanim sytuacja pogorszy się jeszcze bardziej.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika