W Poznaniu pojawiła się nowa atrakcja dla miłośników zdrowego stylu życia. Klub Xtreme Fitness Gyms otworzył swoje drzwi w popularnym centrum handlowym Stary Browar. To pierwsza duża lokalizacja sieci w tym mieście, co stanowi istotny krok w ekspansji marki do największych polskich metropolii.

Przeczytaj również: Juwenalia 2024 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów – wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

Uroczyste otwarcie klubu

Uroczyste otwarcie klubu miało miejsce 6 lutego, przyciągając wielu mieszkańców, którzy mieli okazję nie tylko przetestować sprzęt i potrenować, ale także wziąć udział w różnych atrakcjach, konkursach z nagrodami. Ponadto, w darmowych konsultacjach ze specjalistami z dziedzin takich jak dietetyka, fizjoterapia czy branża beauty.

Nowo otwarty klub oferuje szeroki wybór zajęć fitness oraz dostęp do różnorodnych stref. W tym strefy cardio, funkcjonalnej, air zone oraz maszyn siłowych i wolnych ciężarów. Ponadto, klub proponuje trzy rodzaje karnetów – Silver, Gold i Platinum, z różnymi dodatkowymi korzyściami, takimi jak zaproszenie znajomego na trening czy większa liczba bezpłatnych sesji personalnych.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.

61 klubów Xtreme Fitness Gyms w całej Polsce

Xtreme Fitness Gyms aktywnie angażuje się w lokalne społeczności, dążąc do integracji oraz promując zdrowy styl życia. Obecnie sieć ma już 61 klubów w całej Polsce. To z kolei przyczynia się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i tworzenia nowych miejsc pracy.

Co wyróżnia klub w Poznaniu, to jego dogodna lokalizacja w Starym Browarze. Mieszkańcy teraz nie tylko mogą robić zakupy, ale także zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną w tym samym miejscu. To dopiero początek ekspansji sieci do największych polskich miast. Xtreme Fitness Gyms planuje otwarcie kolejnych klubów m.in. w Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.