Poznań przygotowuje się na wielkie muzyczne wydarzenie, ponieważ Santander Letnie Brzmienia 2024 powracają do miasta jako punkt kulminacyjny ogólnopolskiej trasy. Festiwal, który odbywa się po raz piąty, obiecuje setki godzin muzyki i pozytywnych wibracji dla wszystkich miłośników dźwięków.

Przeczytaj również: Ptasia grypa w Wielkopolsce. Zagazowano 175 tysięcy indyków

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Santander Letnie Brzmienie 2024. Co przygotowali organizatorzy?

W ramach tegorocznej edycji Santander Letnie Brzmienia, Poznań stanie się ośrodkiem, gdzie artyści z różnych gatunków muzycznych połączą siły, aby stworzyć magiczną atmosferę na scenach plenerowych. Od solowych występów największych polskich gwiazd po premierowe projekty specjalne – festiwal będzie kipiał energią i kreatywnością.

Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania tegoroczna edycja. Festiwal da także szansę młodym i niezależnym twórcom na prezentację swoich świeżych muzycznych wizji, tworząc inspirujące środowisko dla kolejnych pokoleń artystów.

Zmagasz się z problemami jamy ustnej? Zastanawiasz się czy usunięcie zęba Poznań będzie konieczne? Stomatolog Poznań zaoferuje Ci jego odbudowę. Sprawdź: licówki poznań, proteza poznań

Wykonawców poznamy w marcu

Dotychczasowe edycje Santander Letnie Brzmienia gościły wielu polskich wykonawców, w tym takie gwiazdy jak Sanah, Mrozu, Zalewski czy Brodka. Tegoroczny program zostanie ujawniony w marcu. Festiwal przyciągał różnorodną publiczność – od młodych entuzjastów po starszych melomanów – co tylko potwierdza jego uniwersalny urok.

Park Cytadela w Poznaniu będzie jednym z głównych miejsc festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024. W dniach 30-31 sierpnia, na jego terenie odbędą się koncerty najlepszych polskich artystów i artystek. Oprócz muzyki, festiwal oferuje także strefę warsztatową i chilloutową, gdzie publiczność będzie mogła cieszyć się kreatywnym radochem i relaksem.

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.

Santander Letnie Brzmienie 2024 nie tylko w Poznaniu

Harmonogram trasy festiwalowej Santander Letnie Brzmienia 2024 obejmuje również inne miasta w Polsce, takie jak Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawa i Łódź, które wcześniej będą miały okazję uczestniczyć w tych muzycznych doświadczeniach.

Ceny karnetów zostaną ogłoszone na stronie festiwalu www.letniebrzmienia.pl. Early bird tickets będą dostępne od 5 marca 2024 r. do 13 marca 2024 r. lub do wyczerpania puli biletów. Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie z pełnoletnim opiekunem.

Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production, a partnerem wydarzenia Eventim. Wsparciem festiwalu są także sponsorzy: Somersby i Santander Bank Polska.

Nie przegap tego muzycznego święta! Dołącz do Santander Letnie Brzmienia 2024 i ciesz się letnimi dźwiękami w sercu Poznania.