Od 1 marca Muzeum Pałac w Rogalinie zapowiada zmiany w zasadach zwiedzania, które wpłyną na wszystkich odwiedzających to historyczne miejsce. Dotychczasowa swoboda wejścia do parku staje się obiektem opłat. Ma to na celu utrzymanie i rozwój kompleksu pałacowego oraz jego otoczenia.

Przeczytaj również: Premiera „Delivery Heroes. Bohaterowie na Wynos” w Teatrze Polskim w Poznaniu

Zależy Ci na tym, aby podtrzymać swoje naturalne piękno? Rekomendujemy usługi medycyny estetyczna Poznań. Sprawdź: kwas hialuronowy poznań, korekta nosa poznań

Pałac w Rogalinie biletowany

Pałac w Rogalinie, położony w malowniczej okolicy niedaleko Poznania, jest jednym z najcenniejszych zabytków architektonicznych regionu. To nie tylko budynek o bogatej historii, ale również otaczający go park, który od wieków przyciąga miłośników przyrody i sztuki ogrodowej.

Od teraz, aby wejść na teren parku, konieczne będzie posiadanie ważnego biletu wstępu, który można nabyć w kasie muzeum lub korzystając z biletomatu przy kasie. Ceny biletów zostały ustalone w sposób dostępny dla różnych grup odwiedzających:

  • Bilet normalny: 5 złotych
  • Bilet ulgowy: 2 złote
  • Bilet dla uczniów i studentów (w wieku od 7 do 26 lat): 1 złoty

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Czego dotyczą nowe zasady?

Nowe zasady dotyczące opłat obejmują również wejście do ogrodu i parku, które dotychczas było bezpłatne. Jednakże, w celu uniknięcia opłat, osoby zainteresowane zwiedzeniem terenu muszą nabyć bilet na dowolną ekspozycję w muzeum lub być posiadaczami Mosińskiej Karty Mieszkańca.

Ta decyzja ma na celu wspieranie utrzymania i rozwoju Pałacu w Rogalinie oraz jego otoczenia. Wszystko po to, aby zapewnić długoterminową ochronę tego wyjątkowego dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń. Pomimo wprowadzenia opłat, Muzeum Pałacu w Rogalinie nadal zapewni wyjątkowe doświadczenie zwiedzania dla wszystkich odwiedzających. Prezentując bogatą historię i piękno tego unikalnego miejsca.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika