Ostatnio pojawiły się doniesienia sugerujące, że w galerii Posnania doszło do masowych zwolnień ochroniarzy w związku z niedawną akcją „niebezpieczna Posnania”. Czy jest to prawda? Postanowiliśmy zbadać tę sprawę.

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań. Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Przeczytaj również: Pałac w Rogalinie wprowadza opłaty za wejście do parku

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów –wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

W galerii Posnania zmiana kadry ochroniarskiej?

Informację tę rozpowszechniono w Internecie, jedna z użytkowniczek zaniepokoiła się tymi doniesieniami. „Wydaje mi się, że po żałosnej akcji 'niebezpieczna Posnania’ władze galerii zwolniły dotychczasowych ochroniarzy i zatrudniły innych – którzy bardziej nadali by się na ochronę meczu Lech – Legia niż galerii, w której nic się nie dzieje. Bardzo mnie to martwi, że przez jakąś głupią nagonkę trwającą trzy dni ludzie stracili pracę” – napisała Czytelniczka.

Postanowiliśmy zweryfikować tę informację, kontaktując się z przedstawicielami Galerii Posnania. Martyna Walczak, rzeczniczka galerii, wyjaśniła nam sytuację: „Ochroną Posnanii zajmuje się firma zewnętrzna, która samodzielnie zarządza zespołem pracowników. W ostatnim czasie nie dokonała ona redukcji kadrowych w zespole, który pracuje w Posnanii. Ponadto, zwiększono liczbę ochroniarzy, którzy przeszli dodatkowe szkolenia.”

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.

Co spowodowało problem?

Warto przypomnieć, że nietypowe zainteresowanie galerią w Poznaniu jest efektem styczniowych doniesień o tzw. „gangach nastolatków”. Chociaż oficjalne zgłoszenia incydentów w galerii były niewielkie, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nagle zarejestrowała znaczną liczbę zgłoszeń, co wzbudziło podejrzenia o zorganizowaną akcję.

Galeria Posnania, reagując na te wydarzenia, przygotowała podczas ferii szereg wydarzeń dla młodzieży i ich rodziców, współpracując także z policją.

Podsumowując, informacje o masowych zwolnieniach ochroniarzy w Galerii Posnania nie znajdują potwierdzenia. Sytuacja w galerii została wyjaśniona przez jej przedstawicieli, którzy zapewnili o braku redukcji zatrudnienia, a wręcz o zwiększeniu liczby ochroniarzy.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika