W dniach 8-10 marca br. Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się miejscem pełnym inspiracji, wiedzy i możliwości dla wszystkich zainteresowanych edukacją. Już po raz dwudziesty ósmy odbędzie się tam prestiżowe wydarzenie – Poznańskie Targi Edukacyjne. Przyciągają one rzesze uczniów, nauczycieli, rodziców i przedstawicieli branży oświatowej.

Przeczytaj również: Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza premierę musicalu poruszającego temat zdrowia psychicznego młodzieży

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podkreślić swoje piękno? Zachęcamy do skorzystania z usług medycyna estetyczna Poznań. W ramach oferty: kwas hialuronowy poznań, peeling poznań i wiele więcej.

Poznańskie Targi Edukacyjne. Różnorodność oferty edukacyjnej

Tegoroczna edycja targów nosi hasło „Moc edukacji. Spotkania wiedzy i pasji”, podkreślając znaczenie edukacji w kształtowaniu przyszłości. Na terenie targów zaprezentuje się ponad 200 placówek oświatowych. Reprezentujących szkoły podstawowe, licea, technika, szkoły branżowe, a także uczelnie wyższe z całej Polski i zagranicy. Jest to znakomita okazja dla młodzieży, która może zgłębić ofertę edukacyjną różnorodnych szkół oraz zapoznać się z propozycjami kursów i zajęć dodatkowych.

Podczas trwania targów odbędzie się ponad 100 spotkań autorskich. Dzięki temu czytelnicy będą mieli możliwość spotkania swoich ulubionych pisarzy i zdobycia autografów. Wśród gości znaleźli się tak znani autorzy jak Katarzyna Bonda, Weronika Marczak czy Marcel Moss. Ponadto, zaplanowano liczne prelekcje, pokazy oraz szkolenia, skierowane zarówno do uczniów, nauczycieli, jak i pracowników oświaty.

Zależy Ci na tym, aby uzupełnić braki w swoim uzębieniu? Rekomendujemy usługi dentysta Poznań, w ramach których wykonasz protezy poznań, most całkowity poznań i wiele więcej.

Poznańskie Targi Edukacyjne – wydarzenie z atrakcjami dla wszystkich

Nie braknie także atrakcji dla najmłodszych uczestników targów. W pawilonie 7 znajdą się wydawnictwa oraz fundacje skierowane do początkujących czytelników bajek i opowieści, gdzie dzieci będą mogły uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, zabawach oraz spotkaniach z autorami.

Targi Edukacyjne to również miejsce dla rozwoju i edukacji dla wszystkich zainteresowanych. Przewidziano liczne warsztaty, wykłady i szkolenia skierowane do nauczycieli, bibliotekarzy i pracowników oświaty. Dzięki takim inicjatywom, uczestnicy będą mogli wzbogacić swoje kompetencje metodyczne i merytoryczne oraz zdobyć nowe umiejętności.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Bilety i wejściówki

Wstęp na Targi Edukacyjne jest biletowany. Młodzież do 19 roku życia, nauczyciele oraz bibliotekarze mogą pobrać bezpłatne wejściówki. Dla pozostałych grup przygotowano bilety w atrakcyjnych cenach: 10 zł (ulgowy), 15 zł (normalny) oraz 30 zł (3-dniowy).

Tegoroczne Targi Edukacyjne w Poznaniu mają także wymiar charytatywny. Podczas akcji #Kręcimy poMOC! zbierane będą środki na rehabilitację trzynastoletniego Mikołaja – ucznia jednej z poznańskich szkół. Poznańskie Targi Edukacyjne 2024 to nie tylko miejsce spotkań i prezentacji, ale przede wszystkim okazja do rozwijania pasji i zdobywania wiedzy, która kształtuje przyszłość.

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.