Już niebawem Poznań stanie się mekką dla miłośników literatury, gdyż zbliża się kolejna edycja wydarzenia Poznańskie Targi Książki. Odbędzie się ono w dniach 8-10 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie przyciągnie ponad 300 autorów, 220 wystawców i tysiące książek, oferując bogaty program zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Przeczytaj również: Santander Letnie Brzmienia 2024. Poznań na zakończenie ogólnopolskiej trasy

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Poznańskie Targi Książki – co w programie?

W trakcie trzydniowych targów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 220 wydawnictw. Obejmującą zarówno bestsellery, jak i pozycje niszowe. Oprócz bogatej oferty wydawniczej, na gości czekać będą liczne spotkania z autorami, warsztaty, prelekcje oraz wiele innych atrakcji.

Wśród zaproszonych gości warto zwrócić uwagę na:

  • Katarzynę Bondę, autorkę bestsellerowych powieści kryminalnych.
  • Weronikę Marczak, autorkę książek dla młodzieży, które zdobyły popularność wśród czytelników.
  • Marcela Mossa, polskiego autora powieści kryminalnych i thrillerów.
  • Bernarda Miniera, francuskiego pisarza, który zdobył uznanie czytelników na całym świecie.

Podczas targów odbędzie się ponad 100 spotkań autorskich, na których uczestnicy będą mieli okazję zdobyć autografy ponad 300 autorów z Polski i zagranicy.

Zmagasz się z problemami jamy ustnej? Zastanawiasz się czy usunięcie zęba Poznań będzie konieczne? Stomatolog Poznań zaoferuje Ci jego odbudowę. Sprawdź: licówki poznań, proteza poznań

Poznańskie Targi Książki to nie tylko rozmowy o literaturze

Program wydarzenia obejmuje także strefy specjalne dla różnych grup odbiorców. Miłośnicy winyli mogą skorzystać z Giełdy Winyli, gdzie będą mogli nabyć około 10 tysięcy płyt winylowych. Pasjonaci powieści rysunkowych znajdą coś dla siebie w strefie Komiksu. Natomiast fani rywalizacji słownej będą mogli wziąć udział w atrakcjach w Strefie Scrabble.

Wystawa z cyklu Mistrzowie Ilustracji, tym razem poświęcona twórczości Marianny Sztymy, oraz Salon Ilustratorów, prezentujący prace polskich twórców ilustracji i grafiki książkowej, będą dodatkowymi atrakcjami dla uczestników targów.

Organizatorzy przygotowali także specjalną przestrzeń dla rodzin z dziećmi, gdzie znajdą się wydawnictwa oraz fundacje skierowane do początkujących czytelników bajek i opowieści. W ramach tej przestrzeni odbędą się warsztaty, zabawy oraz spotkania z autorami bajek.

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.

Wydarzenie towarzyszące – Targi Edukacyjne

Targom towarzyszyć będą Targi Edukacyjne, skierowane do uczniów poszukujących dalszej ścieżki edukacyjnej, a także do rodziców i nauczycieli.

Bilety na targi są dostępne w atrakcyjnych cenach, a szczegółowe informacje na temat ich zakupu można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Poznańskie Targi Książki i Targi Edukacyjne to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą wydawniczą, spotkania z autorami oraz uczestnictwa w licznych atrakcjach kulturalnych. Nie zabraknie także okazji do zakupu książek w atrakcyjnych cenach i spędzenia czasu w miłej atmosferze literackiego święta.

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.