Międzynarodowe Targi Poznańskie przez dwa dni przeniosły się w magiczny świat klocków Lego, wypełniony niezliczonymi możliwościami kreatywnego wyrażania się. W dniach 16-17 marca br. odwiedzający mogli podziwiać imponujące makiety. Ponadto, uczestniczyć w warsztatach budowania oraz delektować się unikatowymi dziełami sztuki wykonanymi wyłącznie z legendarnych plastikowych klocków.

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.

Przeczytaj również: Exotic Fest Poznań. Mekka miłośników egzotycznych zwierząt i terrarystyki

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Festiwal klocków Lego – co przygotowali organizatorzy?

Organizatorzy Festiwalu Klocków Lego Poznań przygotowali niezapomniane atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Na powierzchni ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych rozmieścili wspaniałe makietki, które przenosiły odwiedzających w świat marzeń i fantazji. To nie tylko była wystawa klocków, ale prawdziwa podróż w krainę baśniową, gdzie możliwości twórcze wydają się nieograniczone.

Strefa otwartego budowania z tysiąca klocków Lego była rajem dla tych, którzy chcieli powrócić do dzieciństwa i wcielić się w rolę architekta swoich własnych światów. Dla najmłodszych przewidziano interaktywne warsztaty, które rozwijały ich kreatywność i umiejętności manualne.

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów –wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

Zaprezentowano dzieła z klocków Lego

Wśród zaprezentowanych dzieł znalazły się nie tylko małe figurki, ale również imponujące makietki oraz prezentacje historyczne. Ukazujące Polskę i jej zabytki w zupełnie nowym świetle. Co więcej, dla miłośników sztuki przygotowano wyjątkową atrakcję – obrazy stworzone wyłącznie z klocków Lego, które zachwycały oryginalnością i pomysłowością.

Festiwal nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń, ale również ukazał ogromny potencjał kreatywności, jaki drzemie w klockach Lego. To wydarzenie, które połączyło pokolenia w fascynacji światem fantazji i zabawy, pozostawiając po sobie niezatarte wspomnienia oraz inspirację do dalszego tworzenia i odkrywania magicznego świata klocków Lego.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.