Poznaliśmy już pełen skład artystów i artystek, którzy w kwietniu tego roku wystąpią na scenie jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Poznaniu – Next Fest Music Showcase & Conference. Organizatorzy obiecują niezapomniane wrażenia muzyczne oraz interesujący program konferencyjny, który uatrakcyjni całe wydarzenie. Wśród gwiazd, które pojawią się na scenie, znajdziemy zarówno znane nazwiska polskiej sceny muzycznej, jak i obiecujące talenty, które mają szansę wybić się dzięki takim festiwalom jak Next Fest.

Przeczytaj również: Wartostrada zostanie otwarta? Jest nadzieja

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Next Fest – wystąpią znane i obiecujące talenty

Warto zwrócić uwagę na różnorodność artystyczną prezentowaną podczas tego wydarzenia. Oczywiście, obok znanych twarzy polskiego show-biznesu, takich jak Vito Bambino, Ania Rusowicz czy Karaś/Rogucki, pojawią się także nowe talenty, które mogą zaskoczyć publiczność. Wśród nich warto zwrócić uwagę na projekty takie jak Ciśnienie, Cyrko czy też solowe przedsięwzięcia muzyków jak Mateusz Galecki czy Izabela Zabielska.

Organizatorzy postanowili także przygotować kilka niespodzianek dla publiczności. Jedną z nich będzie występ legendarnej grupy Kury, która zaprezentuje kultowy album „P.O.L.O.V.I.R.U.S.”, wydany w 1995 roku. Ponadto, będzie można usłyszeć premierę solowego albumu Piernikowskiego. To jednak nie koniec, gdyż na „Next Fest” będzie również okazja do odkrycia nowych talentów, takich jak Livka czy Sonbird, których twórczość już zdążyła zwrócić uwagę słuchaczy.

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podkreślić swoje piękno? Zachęcamy do skorzystania z usług medycyna estetyczna Poznań. W ramach oferty: kwas hialuronowy poznań, peeling poznań i wiele więcej.

Next Fest to nie tylko muzyka

Festiwal „Next Fest Music Showcase & Conference” to nie tylko koncerty. Organizatorzy przygotowali również bogaty program konferencyjny, który obejmuje panele dyskusyjne oraz prezentacje. Szczegóły programu konferencyjnego zostaną ogłoszone wkrótce, ale już teraz zapowiada się ciekawie.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Data i bilety

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Bilety na festiwal oraz na koncerty na placu Wolności są już dostępne w sprzedaży. Warto śledzić najnowsze informacje na oficjalnej stronie festiwalu oraz na różnych platformach społecznościowych, aby nie przegapić żadnych aktualizacji.

„Next Fest” to okazja do spotkania ze sztuką, odkrycia nowych talentów i cieszenia się muzyką w wyjątkowej atmosferze. Nie pozostaje nic innego, jak tylko odliczać dni do tego niezwykłego wydarzenia!

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika