Wraz z nadejściem wiosny, Poznań szykuje się na jedno z najbardziej kolorowych i radosnych wydarzeń – Jarmark Wielkanocny na placu Wolności. W tym miejscu stanęła kilkumetrowa palma, zwiastująca to wydarzenie. W tym roku, od czwartku, 21 marca, aż do Niedzieli Wielkanocnej, plac stanie się areną pełną atrakcji, smaków i barw. Organizatorzy obiecują niezapomniany festiwal dla wszystkich, zarówno dla miłośników tradycji, jak i poszukiwaczy nowych doświadczeń.

Przeczytaj również: Exotic Fest Poznań. Mekka miłośników egzotycznych zwierząt i terrarystyki

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Jarmark Wielkanocny – atrakcje kulturalne i rozrywkowe

Jarmark Wielkanocny na placu Wolności to więcej niż tylko miejsce zakupu ozdób czy smakołyków wielkanocnych. To przede wszystkim wyjątkowa okazja, aby poczuć świąteczny klimat i wziąć udział w licznych wydarzeniach. Już od samego początku wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach z plecenia koszyków i tworzenia palm, które poprowadzi twórczyni ludowa, Helena Rojewska. Dla najmłodszych przygotowano spotkanie z wielkanocnym zającem oraz warsztaty malowania jajek wielkanocnych.

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podkreślić swoje piękno? Zachęcamy do skorzystania z usług medycyna estetyczna Poznań. W ramach oferty: kwas hialuronowy poznań, peeling poznań i wiele więcej.

Co można będzie znaleźć na jarmarku?

Jarmark będzie gościć 40 wystawców, którzy zaprezentują szeroki wybór wyrobów rękodzielniczych i dekoracji wielkanocnych. Na stoiskach będzie można znaleźć koszyczki, stroiki, wianki, malowane jajka oraz wiele innych tradycyjnych elementów świątecznych. Ponadto, będzie możliwość zakupu biżuterii, wyrobów skórzanych, świec zapachowych, olejków eterycznych, perfum do domu i wielu innych unikalnych produktów.

Na jarmarku nie zabraknie również stoisk gastronomicznych, gdzie będzie można spróbować dań z grilla, słodyczy czy też regionalnych przysmaków. Sery, oliwki, chałwy, pierniki, chleby, kwas chlebowy, miody z gospodarstw pasiecznych, regionalne nalewki oraz wina z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Winiarzy – to tylko niektóre z propozycji, które będą czekały na smakoszy.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań ,poznań ekstrakcja zęba.

Jarmark Wielkanocny – poczuj magię!

Jarmark Wielkanocny nie tylko bawi, ale też pomaga. Wolontariusze Stowarzyszenia Hospicjum Palium oraz Pelikan Towarzystwa Wspierania Chorych i Potrzebujących im. dr. Kazimierza Hologi przeprowadzą akcje charytatywne, zbierając środki na remonty i pomoc potrzebującym. Dodatkowo, będą organizowane warsztaty tworzenia ozdób świątecznych dla chętnych.

Jarmark Wielkanocny na placu Wolności to wyjątkowa okazja, aby poczuć magię świąt w towarzystwie bliskich i cieszyć się atmosferą wiosennego świętowania. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i turystów do udziału w tym radosnym święcie.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.