Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu wprowadza nowoczesne rozwiązanie dla studentów – aplikację mobilną UAM GO, która ma za zadanie ułatwić życie na uczelni. Dzięki tej innowacyjnej platformie, studenci będą mogli swobodnie poruszać się po kampusie. Unikając zbędnych trudności związanych z nawigacją wśród wielu budynków uczelni.

Przeczytaj również: Kara za propagowanie teorii antynaukowych? Apel Izby Lekarskiej wzbudza kontrowersje

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

UAM GO – cel

Głównym celem aplikacji UAM GO jest zapewnienie studentom większego komfortu i sprawniejszego poruszania się po terenie Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Dzięki funkcji mapy, studenci będą mieli łatwy dostęp do lokalizacji najważniejszych budynków uczelni. Takich jak Collegium Heliodori, Collegium Novum oraz Kampus Ogrody.

„Wprowadzenie tej aplikacji ma zapewnić studentom większy komfort i sprawniejsze poruszanie się po terenie uczelni.” – podkreśla Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Jakie funkcje ma mieć aplikacja UAM GO?

Jedną z kluczowych funkcji oferowanych przez aplikację jest możliwość wyznaczenia spersonalizowanej trasy dostosowanej do indywidualnych preferencji użytkownika. Studenci mogą wybrać najbardziej dogodne trasy. Uwzględniając swoje preferencje dotyczące poruszania się po kampusie, np. preferencje dotyczące korzystania z wind, schodów itp. Ponadto, aplikacja zawiera szczegółowe opisy sal i pomieszczeń oraz informacje o ewentualnych przeszkodach na trasie, takich jak progi czy wąskie drzwi. Dodatkowo, użytkownicy otrzymują alert dotyczący ewakuacji oraz informacje o wszelkich zdarzeniach na uczelni, takich jak usterki w windach.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Kto może skorzystać z aplikacji?

Tworzenie aplikacji UAM GO było wieloetapowym procesem, w którym udział wzięli studenci, pracownicy uczelni oraz specjaliści. Projekt jest częścią większego przedsięwzięcia finansowanego z funduszy europejskich, mającego na celu uczynienie uczelni bardziej dostępnymi dla wszystkich. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników telefonów z systemem Android, jak i iOS. To pozwala na korzystanie z niej przez jak największą liczbę studentów.

Dzięki aplikacji UAM GO, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu staje się bardziej przyjazny dla swoich studentów, zapewniając im łatwiejszą nawigację po kampusie i lepsze wsparcie podczas codziennych obowiązków akademickich.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika