Zeszłoroczny zdobywca prestiżowej nagrody International Opera Awards, spektakl „Jawnuta”, reżyserowany przez Ilarię Lanzino i wystawiany przez Teatr Wielki w Poznaniu, nadal pozostaje dostępny dla widzów online. Ta wyjątkowa inscenizacja, uhonorowana w kategorii „dzieło odkryte na nowo” podczas ceremonii w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, wciąż zachwyca swoją odważną narracją i poruszającym przesłaniem.

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Przeczytaj również: Setki tatuatorów na Targach w Poznaniu. Relacja z Tattoo Konwent

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów –wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

O czym opowiada „Jawnuta”?

„Jawnuta” opowiada historię trudnej miłości, która musi stawić czoła uprzedzeniom i stereotypom społecznym. Przenosi nas do czasów, gdzie zakochanie się między Stachem, pochodzącym z zamożnej rodziny, a Chichą, Cyganką, staje się wyzwaniem. Jednakże, ich historia nie tylko porusza temat miłości. Dodatkowo, przypomina o tragicznych losach Romów w okresie II wojny światowej.

Spektakl, który jest pełen śmiałości i intrygi, zapewnił publiczności emocjonujące przeżycia, a jury International Opera Awards nie pozostało obojętne. Ilaria Lanzino oraz soliści i zespoły Teatru Wielkiego w Poznaniu, pod kierunkiem Rafała Kłoczko, stworzyli widowisko, które podniosło kurtynę na tematy ważne i uniwersalne.

Zmagasz się z problemami jamy ustnej? Zastanawiasz się czy usunięcie zęba Poznań będzie konieczne? Stomatolog Poznań zaoferuje Ci jego odbudowę. Sprawdź: licówki poznań, proteza poznań

Gdzie obejrzeć „Jawnuta”?

Dla tych, którzy chcieliby przenieść się w świat „Jawnuty”, czas na działanie jest ograniczony. Spektakl jest dostępny do końca marca na platformie OperaVision, oferując widzom możliwość zagłębienia się w historię miłości i przeciwności losu.

„Jawnuta” to opera Stanisława Moniuszki w reżyserii włoskiej twórczyni Ilarii Lanzino, która po raz pierwszy prezentuje pełne muzyczne opracowanie przygotowane przez Rafała Kłoczko. Ponadto, to niezwykłe dzieło sztuki, które wciąż przemawia do serc widzów. Dodatkowo, pozostawia po sobie trwały ślad emocji i refleksji.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika