Ewa Zgrabczyńska, długoletnia, była dyrektorka ZOO w Poznaniu, ogłosiła swoją decyzję o złożeniu pozwu przeciwko prezydentowi miasta, Jackowi Jaśkowiakowi. Powodem tego kroku są słowa, które wypowiedział Jaśkowiak. Według kobiety naruszyły one jej dobra osobiste. To kolejny rozdział w kontrowersyjnej historii zawieszenia dyrektorki i zarzutów, jakie postawiła jej prokuratura.

Przeczytaj również: Ruszyła rekrutacja do szkół podstawowych w Poznaniu. Jakie są kryteria?

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Była dyrektorka ZOO nie przyjęła wypowiedzenia

Na początku marca tego roku Ewa Zgrabczyńska usłyszała zarzuty dotyczące oszustwa. Ponadto, przywłaszczenia mienia oraz poświadczenia nieprawdy w dokumentacji na szkodę miasta Poznania. W związku z tym prezydent miasta, Jack Jaśkowiak, zdecydował się zawiesić dyrektorkę. Jednakże nie przyjęła ona wypowiedzenia, powołując się na zwolnienie lekarskie. Teraz Zgrabczyńska twierdzi, że wypowiedzi Jaśkowiaka naruszyły jej dobra osobiste.

Kluczowe dla zarzutów Ewy Zgrabczyńskiej są słowa wypowiedziane przez prezydenta, w których wyraził przekonanie, że dojdzie do wyroku skazującego w sprawie dotyczącej dyrektorki. Zgrabczyńska przywołuje również wypowiedź Jaśkowiaka sugerującą, że żyje ona w pewnej równoległej rzeczywistości. Te komentarze odebrała jako naruszenie jej dobra osobistego.

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podkreślić swoje piękno? Zachęcamy do skorzystania z usług medycyna estetyczna Poznań. W ramach oferty: kwas hialuronowy poznań, peeling poznań i wiele więcej.

Była dyrektorka ZOO w ostrych słowach

W reakcji na te słowa Zgrabczyńska zapowiedziała złożenie pozwu przeciwko prezydentowi Jaśkowiakowi. Podkreśla również, że nie potrzebuje diagnoz, co ją boli, a co nie, a jej stan zdrowia jest sprawą prywatną, na którą prezydent nie posiada kompetencji. Ponadto, dyrektorka podkreśla, że gdyby rzeczywiście popełniła oszustwa, jej oświadczenia majątkowe wyglądałyby inaczej.

Zgrabczyńska kończy swoje oświadczenie oczekiwaniem na publiczne przeprosiny ze strony prezydenta Poznania. Podkreśla również swoje rozczarowanie, że była apolityczna i lojalna, a mimo to musi teraz bronić swojego dobrego imienia w sądzie.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Podsumowanie

Rzeczniczka prasowa prezydenta Jaśkowiaka odpowiedziała na te zarzuty, stwierdzając, że przeprosin nie będzie. To sugeruje, że sprawa może teraz być dalej rozpatrywana w sądzie.

Kwestia zawieszenia Ewy Zgrabczyńskiej oraz jej dalszych losów będzie z pewnością śledzona przez mieszkańców Poznania oraz obserwatorów zainteresowanych sytuacją w tamtejszym zoo.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika