Każdego roku przed Bożym Narodzeniem Galeria Stary Browar w Poznaniu zaskakuje mieszkańców unikalnymi dekoracjami świątecznymi. Tegoroczne kartonowe ozdoby, które zagościły w Atrium i Pasażu, zdobyły szczególne uznanie najmłodszych, tworząc magiczną atmosferę już od listopada.

Przeczytaj również: Teatr Muzyczny w Poznaniu będzie miał nową siedzibę!

Darmowe dekoracje dla najmłodszych

Radością, jak mówią, trzeba się dzielić!

Zespół Starego Browaru postanowił podzielić się niezwykłymi dekoracjami stworzonymi przez manufakturę KOKO CARDBOARDS z małymi mieszkańcami Poznania. Już 13 stycznia, dzieci będą mogły bezpłatnie otrzymać kartonowe pierniczki, lizaki, skarpetki i inne urocze ozdoby.

Akcja rozpocznie się o godzinie 10:00 na Placu 4 Kolumn w Pasażu, przy sali zabaw Fikołki. Joanna Tupalska, Dyrektor Marketingu Starego Browaru, serdecznie zaprasza dzieci z rodzicami do udziału w wydarzeniu. Zachęcając do wybrania i zabrania ze sobą kartonowych ozdób, które za rok mogą posłużyć do przystrojenia domów i mieszkań.

Wiadomości Poznań – rzetelne źródło informacji

Galeria Stary Browar Poznań

Stary Browar zachwycał świąteczną atmosferą!

Centrum Handlowe Stary Browar, które zyskało sławę dzięki pięknym świątecznym dekoracjom, postanowiło tym razem podzielić się tym magicznym doświadczeniem z najmłodszymi mieszkańcami miasta. Co więcej, autorką tegorocznej instalacji jest Kacha Novak z KOKO CARDBOARDS, która dzieli się swoimi inspiracjami i kulisami powstania dekoracji.

Joanna Tupalska podkreśla, że inicjatywa ma na celu nie tylko dostarczenie dzieciom wyjątkowych ozdób, ale także stworzenie wspólnego, radosnego momentu dla całych rodzin. Dekoracje będą rozdawane bezpłatnie do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasów. Z tego powodu, warto przyjść wcześniej, aby mieć pewność zdobycia swojej porcji świątecznej magii.

Warto włączyć się w tę wyjątkową akcję, która pozwoli najmłodszym przenieść kawałek świątecznej atmosfery prosto do swoich domów. Stary Browar, jak co roku, udowadnia, że święta to czas dzielenia się radością i tworzenia magicznych chwil dla wszystkich.