Juwenalia, coroczne studenckie święto, już niebawem zawita do stolicy Wielkopolski. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 23-25 maja i obiecuje trzy dni pełne rozrywki, muzyki oraz atrakcji dla wszystkich uczestników.

Przeczytaj również: Nadciąga wezbranie. Warta w Poznaniu podnosi się do stanu ostrzegawczego

Zależy Ci na tym, aby podtrzymać swoje naturalne piękno? Rekomendujemy usługi medycyny estetyczna Poznań. Sprawdź: kwas hialuronowy poznań, korekta nosa poznań

Juwenalia – rozkład koncertów

W czwartek, 23 maja, na dużej scenie wystąpi zespół PRO8L3M, znany z takich przebojów jak „Ground Zero” czy „Skrable”. Autorzy nowego albumu „PROXL3M” zdobyli uznanie publiczności, a ich najnowsze dzieło szybko uzyskało status platynowej płyty.

Organizatorzy zapewniają, że nowy materiał to fascynująca opowieść, która ukazuje losy bohatera uwikłanego w kryminalny proceder. Bogaty kontekst społeczny i liczne nawiązania do poprzednich nagrań czynią z tego albumu najpełniejsze dzieło duetu.

Ponadto, w piątek, 24 maja, na scenie pojawi się Daria Zawiałow, artystka znana z niesamowitego głosu i charyzmy. Od 2007 roku nie schodzi z polskiej sceny, zdobywając coraz większe uznanie publiczności. Jej utwory, takie jak „Hej hej!”, „FIFI HOLLYWOOD” czy „Z Tobą na chacie”, podbijają serca słuchaczy.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Bilety na Juwenalia

Organizatorzy zapewniają, że noc z 24 na 25 maja zapowiada się długa i pełna energetycznych brzmień oraz niezapomnianych przeżyć muzycznych.

Bilety na Juwenalia 2024 w Poznaniu są już dostępne w serwisie tobilet.pl. Co więcej, można nabyć bilety jednodniowe lub karnety trzydniowe, zapewniające dostęp do wszystkich atrakcji imprezy. Nie przegap okazji, by wziąć udział w tej niezapomnianej studenckiej imprezie roku!

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.