Po raz kolejny wkraczamy w gorącą fazę przygotowań do wyborów samorządowych. Poznań staje się areną walki politycznej, gdzie coraz więcej kandydatów rzuca wyzwanie obecnemu prezydentowi, Jackowi Jaśkowiakowi. Ostatnim, który dołączył do grona pretendentów do fotela prezydenckiego w stolicy Wielkopolski, jest Przemysław Plewiński. Adwokat, sędzia piłkarski i były dziennikarz, który zapowiada, że jego celem jest skupienie się na dobru miasta, a nie na własnej karierze politycznej.

Przeczytaj również: Myśliwi dołączają do protestu rolników w Wielkopolsce

Zależy Ci na tym, aby podtrzymać swoje naturalne piękno? Rekomendujemy usługi medycyny estetyczna Poznań. Sprawdź: kwas hialuronowy poznań, korekta nosa poznań

Przemysław Plewiński zaprezentował swoją kandydaturę

Przemysław Plewiński zaprezentował swoją kandydaturę podczas piątkowej konferencji prasowej. Podkreślał, że Poznań, będący w latach dziewięćdziesiątych symbolem rozwoju. Jednakże, obecnie przeżywa okres stagnacji, a obecna ekipa rządząca nie ma odpowiednich pomysłów na naprawę tej sytuacji.

„Zdecydowałem się na start w wyborach, bo mam dosyć tego, że prezydent miasta nie myśli o Poznaniu – myśli o swojej własnej karierze, pokazywaniu się w mediach i w Warszawie. W latach dziewięćdziesiątych Poznań był najbardziej rozwijającym się miastem. Dziś widzę, jak rozwijają się inne miasta i widzę, co się dzieje w naszym Poznaniu – serce mi krwawi, serce mnie boli” – stwierdził Plewiński.

Zmagasz się z problemami jamy ustnej? Zastanawiasz się czy usunięcie zęba Poznań będzie konieczne? Stomatolog Poznań zaoferuje Ci jego odbudowę. Sprawdź: licówki poznań, proteza poznań

Na czym skupia się w swojej kampanii?

W swojej kampanii Plewiński skupia się na zapewnieniu rozwoju miasta poprzez usprawnienie komunikacji z ościennymi gminami. Ponadto, przywrócenie centrum miasta mieszkańcom oraz zadbanie o zieleń w mieście. Dodatkowo, kandydat podkreśla, że ma kwalifikacje i kompetencje potrzebne do skutecznego zarządzania miastem. Może stanowić realną alternatywę dla obecnego prezydenta.

Czy kandydatura Przemysława Plewińskiego przyniesie zmianę w Poznaniu? Czy będzie groźnym konkurentem dla Jacka Jaśkowiaka? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero wraz z upływem czasu oraz w wyniku zbliżających się wyborów samorządowych. Jedno jest pewne – walka o fotel prezydenta Poznania obiecuje być zacięta, a wyborcy mają przed sobą trudny wybór między różnymi wizjami przyszłości miasta.

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.