Partia Prawo i Sprawiedliwość ogłosiła swojego kandydata na prezydenta Poznania, którym został Zbigniew Czerwiński. Doświadczony radny sejmiku województwa oraz przewodniczący klubu radnych PiS. Jego kandydaturę ogłoszono podczas konferencji prasowej 14 lutego, gdzie Czerwiński wyraźnie podkreślił potrzebę zmian w mieście.

Przeczytaj również: Myśliwi dołączają do protestu rolników w Wielkopolsce

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Czerwiński przedstawia swoje aspiracje

„Chcemy, by Poznań był najlepszym miastem w Polsce jeżeli chodzi o życie, o sprawność gospodarczą, a tak niestety się nie dzieje. Czas na zmianę” – zaznaczył Czerwiński, wskazując na swoje aspiracje dotyczące przyszłości Poznania.

Celem Czerwińskiego jest przywrócenie Poznaniu pozycji lidera, jaką posiadało miasto w czasach transformacji ustrojowej. Jego hasło kampanijne „Poznań powinien być taki, jak trzeba” podkreśla potrzebę realizacji potencjału miasta oraz odpowiedniego zarządzania jego rozwojem.

Chcesz podkreślić swoje naturalne piękno? W ramach usług medycyna estetyczna Poznań możesz zdecydować się na szereg dostępnych zabiegów. wypełnianie zmarszczek poznań, modelowanie nosa poznań i wiele więcej. 

Czerwiński krytykuje dotychczasowe działania

Krytyka obecnej sytuacji w ocenie Czerwińskiego, Poznań stracił swoją pozycję lidera na rzecz innych dużych miast, takich jak Kraków czy Wrocław. Polityk podkreśla, że jest to sytuacja niedopuszczalna i stwierdza, że miasto „stać na więcej”. Kandydat PiS wskazał także, że przez lata rządów obecnego prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka, miasto nie rozwijało się w sposób, na jaki liczyliby mieszkańcy.

Zbigniew Czerwiński jest kontrkandydatem Jacka Jaśkowiaka, który pełni urząd prezydenta Poznania od 2014 roku. Jego polityczne stanowisko jest jasne i zdecydowane, nie unika on również kwestii światopoglądowych. Polityk w przeszłości otwarcie wyrażał sprzeciw wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości, a sam Poznań określa jako „Wolne Miasto Poznań”.

Walka o prezydenturę Poznania obiecuje być zacięta i pełna dyskusji nad przyszłością miasta. Zbigniew Czerwiński stawia na zmiany i przywrócenie miastu pozycji lidera, jednak decyzja pozostanie w rękach mieszkańców podczas nadchodzących wyborów.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań