Poznańskie lotnisko Ławica staje się coraz bardziej strategicznym punktem na mapie lotniczej Europy Środkowej. Ryanair, jeden z największych przewoźników niskobudżetowych w Europie, ogłosił plany rozwoju w Poznaniu na rok 2024. W tym uruchomienie 6 nowych tras, w tym popularnej Malagi w Hiszpanii.

Przeczytaj również: Kontrowersje wokół Ewy Z., dyrektorki Zoo w Poznaniu. Analiza sytuacji

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Ryanair zwiększa ilość tras do 42

Wtorkowa konferencja prasowa, z udziałem Jasona McGuinnnessa, dyrektora handlowego Ryanaira, oraz Grzegorza Bykowskiego, wiceprezesa zarządu lotniska Poznań-Ławica, przyniosła entuzjastyczne wieści dla podróżnych. Ryanair, który już teraz oferuje 38 tras z i do Poznania, planuje zwiększyć tę liczbę do 42 tras. Dodatkowo, linia lotnicza ogłosiła bazowanie czwartego samolotu w Poznaniu, co przyczyni się do zwiększenia częstotliwości lotów na istniejących trasach.

Jason McGuinness podkreślił, że decyzja o bazowaniu kolejnego samolotu w Poznaniu oraz otwarcie nowych tras to rezultat konkurencyjnych kosztów, jakie oferuje to lotnisko. Dzięki temu Ryanair może utrzymywać atrakcyjne ceny biletów dla pasażerów. Dodatkowo, linia lotnicza ma nadzieję przewieźć w tym roku około 1,42 miliona pasażerów z i do Poznania.

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Ryanair ogłasza nowe trasy

Jednym z kluczowych punktów ogłoszenia była informacja o nowych trasach z Poznania. Od marca podróżni będą mieli możliwość dotarcia do Salonik (środy i niedziele). A od kwietnia do Pragi (poniedziałki i czwartki), Kopenhagi (wtorki i soboty) oraz Dubrownika (poniedziałki i czwartki). Od połowy czerwca pasażerowie będą mogli także wylatywać na Sycylię do Palermo (poniedziałki i czwartki). Szczególnie cieszy fakt, że na lato Ryanair ogłosił pojawienie się w rozkładzie lotów do Malagi. Co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników hiszpańskiego słońca i plaż.

Zmagasz się z problemami jamy ustnej? Zastanawiasz się czy usunięcie zęba Poznań będzie konieczne? Stomatolog Poznań zaoferuje Ci jego odbudowę. Sprawdź: licówki poznań, proteza poznań

Poznańskie lotnisko się rozwija

Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu lotniska Poznań-Ławica, podkreślił znaczenie tych nowych tras dla regionu. Zaznaczył, że pomimo trudnych czasów związanych z pandemią, lotnisko Ławica wraz z Ryanair kontynuują rozwój i dążą do zwiększenia liczby podróżnych korzystających z tej bazy.

Nowe trasy oraz zwiększona częstotliwość lotów na istniejących trasach to doskonała wiadomość dla podróżnych z regionu wielkopolskiego, którzy mają teraz jeszcze więcej możliwości podróżowania do różnych zakątków Europy.

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.