Poznań Motor Show, jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie Wschodniej, już niebawem rozpocznie swoją kolejną edycję. Targi, które od lat przyciągają fanów motoryzacji, zapowiadają się niezwykle interesująco. Już od 4 kwietnia 2024 roku entuzjaści samochodów i jednośladów będą mieli okazję zanurzyć się w świat nowości i ekskluzywnych modeli pojazdów.

Przeczytaj również: Animator 2024. Sztuczna inteligencja na czele kreatywności

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Poznań Motor Show – najważniejsze targi motoryzacyjne w regionie

Poznań Motor Show, znane jako jedyny taki event w Europie Wschodniej, przyciąga uwagę nie tylko lokalnej społeczności, ale także miłośników motoryzacji z całego kontynentu. Tegoroczna edycja obiecuje być wyjątkowo spektakularna, z udziałem takich marek jak Tesla, Dodge, Porsche i wiele innych.

Niezwykle głośny będzie debiut Tesli na tegorocznych targach. Marka znana z produkcji samochodów elektrycznych zaprezentuje swoje najnowsze modele, w tym popularne modele S, 3, X i Y. Ponadto, na ekspozycji pojawią się także nowości od marek Dodge i RAM. W tym ekskluzywny model Dodge Viper GTC SRT Time Attack II, z którego wyprodukowano zaledwie 33 egzemplarze.

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Kongres MOVE 2024: Przyszłość Motoryzacji

W ramach wydarzenia odbędzie się także kongres MOVE 2024, poświęcony przyszłości motoryzacji. Tematyka kongresu obejmować będzie wyzwania elektromobilności, zielony transport drogowy oraz inwestycje przemysłowe w branży samochodowej.

Nie zabraknie także strefy motocyklowej, gdzie będzie można zobaczyć nowości od takich marek jak Kawasaki czy Honda. Ponadto, strefy poświęconej luksusowym markom samochodowym, takim jak Lamborghini, Porsche czy Rolls-Royce.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Na Poznań Motor Show pojawią się gwiazdy TVN Turbo i kaskaderzy

Wydarzenie będzie także okazją do spotkania gwiazd TVN Turbo oraz kaskaderów, którzy zaprezentują widowiskowe pokazy.

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show to także ostatnia szansa na odwiedzenie Muzeum Motoryzacji, które oferuje wyjątkowe eksponaty z branży motoryzacyjnej. Osoby posiadające bilet na targi będą miały możliwość skorzystania ze specjalnej zniżki na wejście do muzeum.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Podsumowanie

Poznań Motor Show obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich pasjonatów motoryzacji, prezentując najnowsze modele pojazdów, atrakcje dla fanów jednośladów, luksusowe samochody oraz inspirujące wystąpienia podczas kongresu MOVE 2024. To nie tylko okazja do podziwiania nowości, ale także do spotkania się z innymi miłośnikami motoryzacji i uczestnictwa w wielu fascynujących wydarzeniach.