W dniach od 23 do 25 kwietnia Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) będą areną dla siedmiu istotnych wydarzeń targowych. Odbywają się one równocześnie. Oferują szeroki wachlarz tematyczny, który obejmuje energetykę odnawialną, technologie wodorowe oraz zagadnienia związane z pożarnictwem i ratownictwem.

Przeczytaj również: Tramwaj przy Okrąglaku – rozwiązanie konfliktu

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Międzynarodowe Targi Poznańskie – targi Expopower

Targi Expopower skierowane są do osób zainteresowanych energetyką konwencjonalną oraz przemysłową. Wydarzenie to stanowi również platformę do prezentacji nowości z zakresu automatyki, oświetlenia, sterowania oraz instalacji niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Konferencja #Ai_EnergINN, organizowana przez Eneę Operator oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, będzie jednym z kluczowych punktów programu. Uczestnicy dowiedzą się tam m.in. o zastosowaniu sztucznej inteligencji w energetyce oraz o perspektywach fuzji jądrowej dla przyszłości tego sektora.

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Międzynarodowe Targi Poznańskie – targi Greenpower

Targi Greenpower będą skupiać się na energii odnawialnej, prezentując najnowsze trendy rynkowe oraz wyzwania i możliwości stojące przed branżą. W tym czasie odbędą się także targi Instalacje 2024, które zaprezentują nowinki związane z odnawialnymi źródłami energii, jak również nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia czy podlewania.

Chcesz zadbać o stan swojego uzębienia? Dzięki usługom dentysta Poznań jest to możliwe! Sprawdź: proteza poznań, endodoncja poznań, poznań ekstrakcja zęba.

Międzynarodowe Targi Poznańskie – targi ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa (SAWO)

Kolejnym ważnym wydarzeniem będzie Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa (SAWO), które stanowią największe tego typu spotkanie w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi te będą okazją do uczestnictwa w spotkaniach biznesowych, konferencjach oraz panelach dyskusyjnych. Prezentując najnowsze osiągnięcia w branży BHP i ratowniczej.

Równocześnie z SAWO odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex, na których firmy specjalizujące się w tworzeniu systemów zabezpieczeń zaprezentują swoją ofertę produktów i usług.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Co jeszcze na MTP?

Od 24 kwietnia targowiska będą gościć także targi Net Zero i H2Poland, skupiające się na technologiach wodorowych i dekarbonizacji. Podczas tego wydarzenia odbędzie się także forum poświęcone maksymalizacji udziału polskich zasobów produkcyjnych i usługowych w realizacji inwestycji wodorowych, gromadząc w swoich szeregach ekspertów, przedstawicieli administracji oraz przedsiębiorców.

Wydarzenia targowe w Poznaniu nie tylko prezentują najnowsze osiągnięcia w różnych dziedzinach. Jednakże, stanowią także doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania biznesowych relacji, przyczyniając się do dalszego rozwoju sektorów, na których się koncentrują.