Największe wydarzenie związane z fantastyką w Polsce, Pyrkon 2024, zbliża się wielkimi krokami. Została już tylko ostatnia chwila na zakup tańszych biletów, ponieważ promocyjne ceny będą dostępne tylko do 13 maja.

Przeczytaj również: Tramwaj na Naramowice. Planowane inwestycje pod znakiem zapytania

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.

Kto odwiedzi Pyrkon 2024?

Tegoroczna edycja Pyrkonu odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza będzie podzielona na wiele stref, z czego każda zaoferuje coś dla miłośników różnych obszarów fantastyki.

Lista gości specjalnych Pyrkonu jest imponująca. Wśród nich znajdują się znane postaci ze świata filmu, literatury i nauki. Michał Sikorski, znany z roli księdza w serialu „1670” na Netfliksie, oraz Kevin McNally, gwiazda „Piratów z Karaibów”, to tylko niektóre z gwiazd, które pojawią się na festiwalu.

Prowadzisz firmę budowlaną i poszukujesz dla niej pracowników? Mig construction zrobią to za Ciebie! Rekrutacja pracowników zza granicy to ich specjalność. Załatwią za Ciebie wszelkie formalności, a ty dostaniesz zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów danej dziedziny. Skontaktuj się, aby poznać ofertę.

Pyrkon 2024 – rozmaite atrakcje

W trakcie Pyrkonu odbędzie się wiele różnorodnych wydarzeń. Od konkursu tańca K-pop po wystawę fotografii „toy photography” autorstwa Tomka Laska, który jest znany z publikowania zdjęć Lego. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z polskimi autorami literatury fantastycznej, takimi jak Paulina Hendel i Jarosław Grzędowicz.

Odwiedzą nas również członkowie Napromieniowani.pl, grupa pasjonatów, która eksploruje skażone miejsca, takie jak Czarnobyl i Fukushima. Ich opowieści z pewnością wzbudzą wiele emocji.

Pyrkon to nie tylko spotkania z gośćmi, ale także warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności. Jedną z opcji będzie „Nauka dubbingu z głosami dzieciństwa”, prowadzona przez profesjonalnych aktorów dubbingowych.

Poszukujesz mebli, aby urządzić swoje biuro? Meble biurowe Poznań – ergonomia i design w jednym! 

Podsumowanie

Pyrkon 2024 obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników fantastyki. To ostatnia szansa na zakup tańszych biletów, więc nie zwlekajcie z decyzją!

Zastanawiasz się, jak mógłbyś zaoszczędzić, a przy tym dbać o ochronę środowiska?  Skontaktuj się z Energonautami. Ci specjaliści od świata energii, mają w swojej ofercie doradztwo w zakresie wyboru energooszczędnych usług, takich jak, np. pompa ciepła poznań czy fotowoltaika Poznań