W przedostatni weekend czerwca, park przy Starym Browarze zamieni się w niezwykłą scenę teatralną – teatr na leżakach. 21 i 22 czerwca, Teatr Pijana Sypialnia zaprasza na darmowe spektakle, które będzie można oglądać z perspektywy leżaków i piknikowych kocyków. W repertuarze znalazły się dwa wyjątkowe przedstawienia: „Wodewil warszawski” oraz „EkoOpera”.

Przeczytaj również: Niebezpieczny owad w poznańskich lasach. Na co uważać?

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Teatr na leżakach 21 czerwca – „Wodewil warszawski”

Pierwszego dnia, o godzinie 20:00, publiczność będzie miała okazję zobaczyć „Wodewil warszawski”. Scenariusz spektaklu oparty jest na komedii Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Opowiada on historię Barnaby Fafuły, który przybywa do Warszawy wraz z żoną Kunegundą, z zamiarem wydania córek za mąż. Na dworcu ich córki zostają porwane przez miejscowych cwaniaków, którzy chcą je oczarować, pokazując im najpiękniejsze zakątki miasta. Ponadto, druga część widowiska to kabaret przedstawiający współczesny, wielkomiejski styl życia w krzywym zwierciadle. Gdzie celebryci prześcigają się w prezentowaniu swoich sposobów na realizowanie wyjątkowej i pełnej sukcesów kariery. Co więcej, spektakl wypełniają piosenki, muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki, przenosząc widzów do przedwojennych czasów pełnych pięknych melodii i pożółkłych fotografii.

Zadbaj o swoją wygodę i przestrzeń do pracy! Biurko gabinetowe – ergonomiczne rozwiązanie do Twojego biura.

Teatr na leżakach 22 czerwca – „EkoOpera”

Kolejnego dnia, również o godzinie 20:00, na scenie pojawi się „EkoOpera”. Jest to opowieść o grupie przyjaciół, którzy wyjeżdżają na wakacje do pensjonatu „Wenecja”, prowadzonego przez młode i przebojowe właścicielki. Czas spędzają na niekończących się rozmowach i biesiadowaniu pod gołym niebem. Zajęci miłosnymi gierkami i snuciem planów na przyszłość, nie zauważają, że apokalipsa już się zaczęła. Spektakl porusza pytania o sens walki o ocalenie świata i czy powinniśmy czerpać z życia pełnymi garściami, nie patrząc na konsekwencje. Ponadto, przedstawienie przepełnia muzyka na żywo, inspirowaną włoskimi pieśniami neapolitańskimi oraz znanymi motywami operowymi.

Dokonaj termomodernizacji budynku lub kup nowe źródło ciepła do swojego domu, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Czyste powietrze 2024. Sprawdź – panele fotowoltaiczne poznań, pompa ciepła poznań

Podsumowanie

Oba spektakle to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć teatru w nietypowej scenerii i atmosferze, ciesząc się letnim wieczorem w parku. Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, które zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim miłośnikom sztuki i dobrej zabawy.

Poznaj ofertę sklepu Jestu! Sprawdź: stacje ładowania samochodów elektrycznych, klimatyzator sklep