Wraz z nadejściem ferii zimowych, które w Poznaniu potrwają od 12 do 23 lutego, planowane są modyfikacje w kursowaniu niemal 20 linii autobusowych. Te zmiany wynikają z mniejszego zapotrzebowania na transport związany z funkcjonowaniem szkół i placówek oświatowych w tym czasie.

Przeczytaj również: Policja interweniuje w domu nietrzeźwego ojca, ratując niemowlę

Zależy Ci na tym, aby podtrzymać swoje naturalne piękno? Rekomendujemy usługi medycyny estetyczna Poznań. Sprawdź: kwas hialuronowy poznań, korekta nosa poznań

Jakich linii dotyczą planowane zmiany?

Przeglądając planowane zmiany, warto zauważyć, że większość z nich dotyczy zawieszenia kursów szkolnych lub pewnych ograniczeń w dotychczasowych trasach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze modyfikacje:

  • Linia nr 124: W okresie ferii nie będą kursowały autobusy na tej linii.
  • Linie nr 154, 188, 198: Podobnie jak w przypadku linii nr 124, nie będzie obsługi szkolnych kursów.
  • Linia nr 123: W trakcie ferii autobusy tej linii będą kursować, co umożliwi korzystanie z transportu publicznego w tym czasie.
  • Linia nr 312: Nie będzie wjazdów na przystanek Bolechowo-Osiedle/Zespół Szkół.
  • Linia nr 323: Bez wjazdów na przystanek Mielno/Lisia.
  • Linia nr 431: Bez wjazdów na przystanek Kleszczewo/Szkoła II.
  • Linia nr 432: Bez wjazdów na przystanki Bylin/Wieś i Kleszczewo/Szkoła II.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Zmiany dotyczą też skrócenia tras i zmiany godzin

Ponadto, istnieją także inne zmiany dotyczące godzin kursów i obszarów objazdów, takie jak skrócenie tras, przesunięcia godzin kursów oraz zawieszenie niektórych kursów. Jest to związane z mniejszym zapotrzebowaniem w okresie ferii.

Dla pasażerów ważne jest, aby śledzić aktualne rozkłady jazdy oraz informacje na przystankach, aby uniknąć niepotrzebnych niedogodności podczas podróży. Pamiętajmy również, że te zmiany są czasowe i zostaną przywrócone po zakończeniu ferii zimowych.

Zachęcamy pasażerów do korzystania z oficjalnych kanałów informacyjnych przewoźników, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi kursów i zmian w komunikacji miejskiej.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Czy wiesz, że bardzo duża ilość osób w młodym wieku ma braki w uzębieniu? Co gorsza, rzadko zdają sobie sprawę z tego, że to poważny problem! Braki pozostające bez uzupełnienia prowadzą do zaniku kości i wtedy konieczna jest odbudowa kości szczęki Szczecin. By do tego nie doprowadzić, zadbaj o uzupełnienie braków. Zachęcamy do skorzystania z uzupełnień w ramach usług Implanty Szczecin.