Tragiczne wydarzenie miało miejsce 31 grudnia 2023 roku, między godziną 7:30 a 10:00, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Pan Andrzej, 41-letni mężczyzna, został brutalnie pobity w wieżowcu nr 3 na 11. piętrze przy windach. Po kilkunastu dniach walki o życie w szpitalu, niestety, zmarł. Kto odpowiada za śmiertelne pobicie na os. Wichrowe Wzgórze? Porozmawiamy na temat tego tragicznego wydarzenia.

Przeczytaj również: Juwenalia 2024 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podkreślić swoje piękno? Zachęcamy do skorzystania z usług medycyna estetyczna Poznań. W ramach oferty: kwas hialuronowy poznań, peeling poznań i wiele więcej.

Poszukiwanie świadków, którzy widzieli śmiertelne pobicie

Rodzina poszukuje teraz świadków zdarzenia, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego haniebnego czynu.

„Osoby, które mogą pamiętać hałas, kłótnie, czy nawet krzyki i wołania o pomoc, prosimy o kontakt. Każdy szczegół może przyczynić się do znalezienia winnego” – apelują bliscy w ogłoszeniu.

W chwili zdarzenia, pan Andrzej miał na sobie granatową kurtkę, czarną czapkę, dżinsy i czarne buty.

O sprawie napisało kilka osób, które natknęły się na apel rodziny w mediach społecznościowych. Ponadto, wśród nich był członek rodziny zmarłego. Relacjonuje on, że 31 grudnia, w Sylwestra, między godziną 7:30 a 10:00, doszło do pobicia 41-letniego mężczyzny na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Ofiarę znaleziono na 11. piętrze wieżowca nr 3, przy windach. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Zależy Ci na tym, aby uzupełnić braki w swoim uzębieniu? Rekomendujemy usługi dentysta Poznań, w ramach których wykonasz protezy poznań, most całkowity poznań i wiele więcej.

Policja potwierdza prowadzenie śledztwa

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza prowadzenie śledztwa w tej sprawie. Co więcej, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu analizują nagrania z monitoringu i przeprowadzili sekcję zwłok. Niemniej jednak, nie ma jeszcze jednoznacznego wyniku co do przyczyny zgonu. Policja apeluje do wszystkich posiadających informacje w tej sprawie o kontakt pod numerem 47 77 130 90.

Rodzina ofiary obiecuje nagrodę dla osób, które przyczynią się do rozwiązania tej tragedii. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt pod numerem 601 983 976.

To smutne wydarzenie wstrząsnęło społecznością lokalną i teraz wszyscy liczą na solidarność i wsparcie w poszukiwaniach sprawcy.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika