W meczu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań zremisował ze Śląskiem Wrocław 0:0, co wywołało mieszane uczucia zarówno u trenera, jak i zawodników Kolejorza.

Przeczytaj również: E-hulajnogi Lime znowu w Poznaniu. Co się zmienia?

Zależy Ci na tym, aby podtrzymać swoje naturalne piękno? Rekomendujemy usługi medycyny estetyczna Poznań. Sprawdź: kwas hialuronowy poznań, korekta nosa poznań

Lech Poznań niezadowolony z wyniku

Mariusz Rumak, trener Lecha Poznań, podziękował kibicom za wsparcie na trybunach, podkreślając inspirującą atmosferę na stadionie. Jednakże, mimo tego, wyraził pewien niedosyt związany z grą drużyny, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy Śląsk grał bardziej defensywnie. Rumak zaznaczył potrzebę poprawy gry ofensywnej, szczególnie w sytuacjach, gdy rywale zamykają się z tyłu.

Jesper Karlström, pomocnik Lecha, zauważył brak cierpliwości w grze swojego zespołu, ale jednocześnie podkreślił trudności w ataku spowodowane dobrą defensywą Śląska. Mimo to, Karlström zaznaczył, że nie wszystkie decyzje podejmowane przez Lech były trafne.

Potrzebujesz pomocy stomatologicznej? Zobacz: Dentysta Poznań. Wśród szeregu dostępnych usług: poznań ekstrakcja zęba, leczenie kanałowe poznań

Drużyna zmotywowane na kolejne mecze

Bartosz Salamon, obrońca Lecha, wyraził rozczarowanie wynikiem meczu, mimo dominacji Kolejorza w grze, szczególnie w drugiej połowie. Salamon podkreślił umiejętności defensywne Śląska, które uniemożliwiły Lechowi zdobycie bramki. Mimo niedosytu, Salamon zaznaczył determinację drużyny i zapewnił, że Lech będzie dążył do zdobywania bramek i punktów w kolejnych meczach.

Mimo braku zwycięstwa, Lech Poznań pozostaje zmotywowany do dalszej pracy i poprawy wyników w nadchodzących spotkaniach. Zmiana taktyki i skoncentrowanie się na efektywności w ataku mogą być kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na boisku.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań ifizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika