Tor Poznań szykuje się do kolejnego sezonu wyścigów i turniejów samochodowych oraz motocyklowych, obiecując pasjonatom szybkich pojazdów niezapomniane doznania i emocje. Już 7 kwietnia rusza wielkie otwarcie sezonu, zapowiadając spektakularne wydarzenie dla miłośników motosportu.

Przeczytaj również: Poznań na MIPIM. Prezentacja inwestycyjnego potencjału miasta

Potrzebujesz zarejestrować firmę, lecz nie masz dogodnej lokalizacji? Sprawdź: Wirtualne biuro Poznań.

Tor Poznań zachęca do zapisów

To nie tylko okazja do śledzenia zmagania się zawodników na torze, lecz także możliwość dla chętnych uczestnictwa w sesjach na torze, gdzie mogą spróbować swoich sił za kierownicą. Zapisy na sesje już trwają, a organizatorzy proponują trzy różne formaty uczestnictwa, dostosowane do różnych preferencji i możliwości finansowych.

Pierwsza opcja to pojedyncza sesja trwająca 50 minut, dostępna za 400 zł. Drugą propozycją jest pakiet czterech sesji, trwających łącznie 3 godziny i 20 minut, za 1490 zł. Natomiast najbardziej ambitnym pasjonatom proponuje się opcję korzystania z toru przez cały dzień, za 2900 zł.

Chciałabyś podkreślić swoje naturalne piękno bądź zredukować drobne niedoskonałości? Zachęcamy do przyjrzenia się usługą medycyna estetyczna Poznań. Wśród gamy dostępnych zabiegów znajdziesz m. in. blizny Poznań i leczenie trądziku Poznań.

Tor Poznań wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa

Nie tylko dreszcz adrenaliny, ale także dbałość o bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem organizatorów. W związku z tym na torze obowiązuje limit głośności wynoszący 96 dB, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Wszyscy uczestnicy zostali wezwani do przestrzegania tych regulacji, aby zagwarantować bezpieczne i komfortowe środowisko dla wszystkich.

Otwarcie sezonu na Torze Poznań to nie tylko okazja do jazdy na torze, ale także możliwość spotkania ciekawych osób ze świata motosportu oraz zobaczenia na żywo imponujących maszyn. To wyjątkowy moment dla wszystkich, którzy kochają szybkość i adrenalinę, chcąc poczuć ducha rywalizacji na torze wyścigowym.

Zmagasz się z problemami jamy ustnej? Zastanawiasz się czy usunięcie zęba Poznań będzie konieczne? Stomatolog Poznań zaoferuje Ci jego odbudowę. Sprawdź: licówki poznań, proteza poznań

Jazda na torze podzielona na kategorie

Mimo ekscytacji związanej z otwarciem sezonu, organizatorzy podkreślają konieczność przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz limitu głośności. Sesje na torze są starannie podzielone na kategorie amatorskie i profesjonalne, aby każdy uczestnik mógł znaleźć odpowiednie warunki dla swoich umiejętności i preferencji.

Zmagasz się z kontuzją bądź inną dolegliwością cielesną? Polecamy kontakt z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, Szymonem Budnikiem. Specjalista udzieli Ci pomocy w ramach usług masaż Poznań i fizjoterapia Poznań.