Nadszedł czas na pożegnanie dla niektórych doświadczonych zawodników oraz trenera w klubie Lech Poznań. Ostatni mecz z Koroną Kielce będzie końcem rozdziału dla tych postaci związanych z „Kolejorzem”. Jak będzie przebiegał koniec sezonu w poznańskiej drużynie?

Przeczytaj również: Olimpiada Zwolnienie z teorii – sukces wielkopolskich uczniów

Zastanawiasz się, jak mógłbyś zaoszczędzić, a przy tym dbać o ochronę środowiska?  Skontaktuj się z Energonautami. Ci specjaliści od świata energii, mają w swojej ofercie doradztwo w zakresie wyboru energooszczędnych usług, takich jak, np. pompa ciepła poznań czy fotowoltaika Poznań

Koniec sezonu = koniec pracy trenera Mariusza Rumaka

Po wieloletniej pracy w klubie, trener Mariusz Rumak żegna się z Lechem Poznań. Choć to jego drugie podejście do prowadzenia drużyny, niestety nie przyniosło ono oczekiwanych sukcesów. Rumak dołącza do grona nielicznych trenerów, którzy dotrzymali swych kontraktów w erze rodziny Rutkowskich. Decyzja ta następuje po wcześniejszym odejściu Franciszka Smudy.

Poszukujesz mebli, aby urządzić swoje biuro? Meble biurowe Poznań – ergonomia i design w jednym! 

Kto jeszcze pożegna się z drużyną na koniec sezonu?

Kolejnymi postaciami, które opuszczają szeregi Lecha, są Artur Sobiech i Barry Douglas. Sobiech, mimo przekładających się na boisku doświadczeń, zmagający się z kontuzjami i formą, odchodzi po trzech latach. Douglas, wracający do Poznania po drugim okresie gry, również kończy swój epizod w klubie.

Oprócz tych nazwisk, klub rozważa także możliwość odejścia innych graczy, takich jak Filip Marchwiński i Kristoffer Velde, którzy mogą opuścić Lecha przy korzystnej ofercie z zagranicy. Nika Kwekweskiri, Adriel Ba Loua oraz Alan Czerwiński również znajdują się na liście potencjalnych odejść.

Jednak to nie wszystkie wiadomości. Bartosz Salamon, który również ma kończący się kontrakt, jest bliski podpisania nowej dwuletniej umowy z Lechem. Istnieje także szansa, że znajdzie się w kadrze reprezentacji Polski na Euro 2024.

Poszukujesz pracy budowlanej na terenie naszego kraju? Mig construction pomogą Ci ją znaleźć. Aktualnie trwa rekrutacja pracowników! Sprawdź: Rekrutacja pracowników zza granicy. Skontaktuj się, aby poznać ofertę!

Jak zapowiada się kolejny sezon?

Nowym trenerem Lecha Poznań będzie Niels Frederiksen, który rozpocznie pracę w przyszłym tygodniu. Trwają prace nad składem jego sztabu szkoleniowego oraz listą piłkarzy, z którymi planuje współpracować. Klub rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 20 czerwca.

Latem oczekują również zmiany w rezerwach Lecha. Trener Artur Węska opuści klub wraz z końcem kontraktu, a jego miejsce może zająć Bartosz Bochiński, trener juniorów starszych. Rezerwy Lecha walczą o utrzymanie w II lidze, więc te zmiany to kluczowy krok w kierunku nowych wyzwań dla klubu.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika