Poznańska firma Grupa Żabka zdobyła zaszczytne 2. miejsce w rankingu Top 100 Global Most Loved Workplaces® 2024. Ranking ten, opublikowany przez amerykański tygodnik Newsweek, wyróżnia 100 najbardziej lubianych miejsc pracy na świecie. Zestawienie zostało przygotowane we współpracy z Best Practice Institute (BPI), firmą specjalizującą się w rozwoju przywództwa i badaniach porównawczych.

Przeczytaj również: Poezja wciąż żywa. Poznańskie salony poezji

Prowadzisz firmę budowlaną i poszukujesz dla niej pracowników? Mig construction zrobią to za Ciebie! Rekrutacja pracowników zza granicy to ich specjalność. Załatwią za Ciebie wszelkie formalności, a ty dostaniesz zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów danej dziedziny. Skontaktuj się, aby poznać ofertę.

Grupa Żabka – szacunek, troska i uznanie

Ranking powstał w oparciu o wyniki badań satysfakcji ponad 2 milionów pracowników z firm zatrudniających od 30 do ponad 10 000 osób. Wyróżnione firmy, takie jak Grupa Żabka, stawiają szacunek, troskę i uznanie dla swoich pracowników w centrum swojego modelu biznesowego. Taki podejście zdobywa lojalność i szacunek osób, które dla nich pracują.

Tomasz Suchański, CEO Grupy Żabka, wyraził dumę z wysokiego miejsca firmy w prestiżowym rankingu. „Naszą organizację tworzą ludzie, którzy pragną zmieniać otaczającą rzeczywistość, a ich zaangażowanie odzwierciedla dziś wysoka pozycja rynkowa Grupy Żabka. Wspólnie, każdego dnia, budujemy środowisko pracy oparte na szacunku, współdziałaniu i dzieleniu się doświadczeniami. Dzięki temu możemy tworzyć innowacje na międzynarodową skalę. Wyróżnienie jest ukoronowaniem naszej 6-letniej współpracy z Instytutem Gallupa, dzięki której nasza organizacja stała się jednym z najlepszych miejsc pracy na świecie,” powiedział Suchański.

Poszukujesz mebli, aby urządzić swoje biuro? Meble biurowe Poznań – ergonomia i design w jednym! 

Znaczenie współpracy i pozytywnego nastawienia

Nancy Cooper, redaktor naczelna Newsweeka, podkreśliła znaczenie wspierania współpracy, pozytywnego nastawienia i dostosowywania wartości w miejscach pracy. „Firmy wyróżnione na liście Global Most Loved Workplaces® 2024 naprawdę ucieleśniają te zasady. Pokazują nam, że promując szacunek i wyniki zorientowane na zespół, nie tylko tworzą świetne miejsca pracy, ale kształtują lepszą przyszłość dla wszystkich,” zaznaczyła Cooper.

Grupa Żabka, dzięki swoim wartościom i podejściu do pracowników, zdobyła uznanie na międzynarodowej arenie. To wyróżnienie pokazuje, że polskie firmy mogą być liderami w tworzeniu inspirujących i wspierających miejsc pracy, które promują innowacyjność i współpracę. Dzięki zaangażowaniu i współpracy całego zespołu, Grupa Żabka staje się wzorem dla innych przedsiębiorstw na całym świecie.

Zastanawiasz się, jak mógłbyś zaoszczędzić, a przy tym dbać o ochronę środowiska?  Skontaktuj się z Energonautami. Ci specjaliści od świata energii, mają w swojej ofercie doradztwo w zakresie wyboru energooszczędnych usług, takich jak, np. pompa ciepła poznań czy fotowoltaika Poznań

Podsumowanie

Grupa Żabka nie tylko zdobyła wysoką pozycję w rankingu Top 100 Global Most Loved Workplaces® 2024, ale również pokazała, że inwestowanie w pracowników i tworzenie pozytywnego środowiska pracy przynosi wymierne korzyści. Dzięki temu firma z Poznania zyskuje międzynarodowe uznanie i kontynuuje swoją misję tworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika