Książulo, znany youtuber, znany z recenzji kebabów, odwiedził Murowaną Goślinę, aby ocenić dwa kebaby i pizzę. Jego wizyta wzbudziła spore zainteresowanie, zwłaszcza że odwiedził miejsca o kontrowersyjnej przeszłości.

Przeczytaj również: Alergie atakują. Jak sobie z nimi radzić?

Kontrowersyjne miejsce. Pizzeria i streamer

Jednym z odwiedzonych miejsc była pizzeria, która zasłynęła z niechlubnego incydentu ze streamerem. Młody streamer wszedł do lokalu, aby zamówić pizzę, nie wyłączając swojego nagrania na żywo. W rezultacie został wyproszony z pizzerii. Sytuacja eskalowała, gdy właściciel lokalu zatrzymał streamera, zmuszając go do przeprosin na nagraniu i stwierdzenia, że pizza jest najlepsza. To zachowanie spotkało się z ostrą krytyką w Internecie, a lokal zaczął otrzymywać negatywne oceny.

Kilka godzin później właściciel pizzerii, pod presją opinii publicznej, również przeprosił za swoje zachowanie w transmisji na żywo, mówiąc: „Przekonaliśmy się, co Internet potrafi. Biorę to na klatę”.

Zadbaj o temperaturę powietrza w domu bądź biurze! Sprawdź: klimatyzator sklep

Znany youtuber a druga afera. Restauracja „Mefisto”

Kolejna kontrowersja dotyczyła restauracji „Mefisto”, gdzie pracownik został nagrany, gdy ugniatał ciasto do pizzy swoim przyrodzeniem. Film szybko obiegł Internet, a restauracja nie przetrwała skandalu, zmuszona do zamknięcia lokalu.

Dokonaj termomodernizacji budynku lub kup nowe źródło ciepła do swojego domu, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Czyste powietrze 2024. Sprawdź – panele fotowoltaiczne poznań, pompa ciepła poznań

Książulo w akcji

Znany youtuber najpierw odwiedził „Fast Kebab”, gdzie zamówił kebab za 15 złotych. Potrawę ocenił jako smaczną, z wyrazistym mięsem, chwaląc również niską cenę. „To jest niezły kebab […] z potencjałem” – skomentował.

Następnie udał się do „Leo kebab kraftowy”, gdzie za 16 złotych kupił kebab, który jednak rozczarował go dużą ilością cukru w sosie, suchym mięsem i pitą. „Może, gdybyśmy dostali świeżo mięso, to byłoby lepiej. To nie ma nic wspólnego z kraftowym kebabem” – stwierdził Książulo. Współpracownik youtubera zamówił ponownie tego samego kebaba, ale bez kamery, i otrzymał mniejszą wersję.

Na koniec odcinka Książulo odwiedził Montownię Pizzy, gdzie zamówił dwie pizze za 63 złote. Najpierw spróbował Margheritę za 22 złote, która była dla niego smaczna, choć ciasto było zbyt miękkie. Pochwalił sos czosnkowy i całe danie. Pizzę pepperoni skrytykował za jakość salami, ale docenił ilość składników. „Bardziej jednak smakowała mi Margherita” – podsumował.

Poszukujesz mebli, aby urządzić swoje biuro? Meble biurowe Poznań – ergonomia i design w jednym! 

Kim jest Książulo?

Szymon „Książulo” Nyczke, urodzony w 1996 roku, znany youtuber. Jego filmy o jedzeniu mają miliony wyświetleń. Książulo zaczął swoją internetową karierę w 2012 roku z kanałem „KolorowyVlog”. Próbował również swoich sił w muzyce, ale bez większych sukcesów. Po krótkiej przerwie zajął się prowadzeniem własnego sklepu i pracą w gastronomii. Do regularnego nagrywania wrócił w 2022 roku, szybko zyskując popularność dzięki swoim recenzjom jedzenia.

Wizyta Książulo w Murowanej Goślinie przyciągnęła uwagę zarówno jego fanów, jak i lokalnych mieszkańców, dodając kolejną ciekawą historię do jego bogatej kariery na YouTube.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.