Volkswagen Poznań, z okazji 30-lecia swojej działalności, przygotował niecodzienną atrakcję na tegoroczne wakacje. Firma nie tylko otwiera swoje fabryki do zwiedzania, ale również wprowadza nowatorski projekt „Fabryka na wynos”. Inicjatywa ta skierowana jest do najmłodszych, oferując unikalne, edukacyjne doświadczenie.

Przeczytaj również: Nowy monitoring miejski w Poznaniu

Zadbaj o temperaturę powietrza w domu bądź biurze! Sprawdź: klimatyzator sklep

Fabryka na wynos – zwiedzanie fabryk Volkswagena

W ciągu ostatniego roku fabryki Volkswagen Poznań odwiedziło ponad 21 tysięcy osób. Zainteresowanie było tak duże, że firma postanowiła kontynuować zwiedzanie również w okresie wakacyjnym. Fabryki w Poznaniu i Wrześni oferują wiele atrakcji, w tym nowoczesne technologie, takie jak symulator spawania w technologii VR, który umożliwia uczestnikom wirtualne zanurzenie w procesie spawania.

Zwiedzanie fabryk jest dostępne od sierpnia, kiedy to zakończy się lipcowa przerwa produkcyjna. Odwiedzający będą mogli zobaczyć roboty współpracujące z ludźmi, proces montażu modeli Caddy i Crafter oraz różne etapy produkcji. W zakładzie w Białężycach pod Wrześnią dodatkowo można poznać historię produkcji modelu VW Crafter oraz zapoznać się z ekologicznymi inicjatywami firmy, takimi jak pasieki pszczele i farmy fotowoltaiczne.

Wycieczki są dostępne dla wszystkich powyżej 10. roku życia, odbywają się od poniedziałku do piątku i trwają około dwóch godzin. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacji można dokonać online na stronie Volkswagen Poznań.

Dokonaj termomodernizacji budynku lub kup nowe źródło ciepła do swojego domu, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Czyste powietrze 2024. Sprawdź – panele fotowoltaiczne poznań, pompa ciepła poznań

„Fabryka na wynos” – edukacyjna inicjatywa dla najmłodszych

Jedną z głównych nowości tego lata jest projekt „Fabryka na wynos”, skierowany do dzieci do 10. roku życia. Jest to darmowa inicjatywa edukacyjna, w ramach której pracownicy Volkswagen Poznań odwiedzają przedszkola, kluby malucha, półkolonie oraz szpitale. Dzieci mają okazję zobaczyć, jak działa fabryka samochodów, poznać różnorodne narzędzia i maszyny oraz założyć specjalne stroje, które pozwalają im wczuć się w rolę pracowników fabryki.

Projekt „Fabryka na wynos” ma na celu nie tylko edukację, ale także rozbudzenie zainteresowania technologią i inżynierią wśród najmłodszych. Dzięki tej inicjatywie dzieci mogą lepiej zrozumieć, jak powstają samochody i jakie technologie są wykorzystywane w procesie produkcji.

Zapisy na „Fabrykę na wynos” odbywają się wyłącznie telefonicznie pod numerem 883 398 479.

Zadbaj o swoją wygodę i przestrzeń do pracy! Biurko gabinetowe – ergonomiczne rozwiązanie do Twojego biura.

Podsumowanie

Volkswagen Poznań oferuje w tym roku wyjątkowe atrakcje na wakacje, które łączą edukację z zabawą. Zwiedzanie fabryk pozwala na poznanie nowoczesnych technologii i procesów produkcyjnych, a projekt „Fabryka na wynos” dostarcza najmłodszym niezapomnianych wrażeń i wiedzy. Dzięki tym inicjatywom, wakacje z Volkswagen Poznań mogą stać się niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Potrzebujesz zadbać o swoje ciało i ducha? To możliwe dzięki usługom masaż Poznań i fizjoterapia Poznań. Zapoznaj się z szeroką ofertą gabinetu fizjoterapii Szymona Budnika